Kwiaty z dowozem

Kwiaty z dowozem

 

Zamów kwiaty z dowozem

Nr 1 – BUKIET KLASYCZNY 

Dowolna ilość kwiatów, do uzgodnienia, bukiet na zdjęciu składa się z 9 róż z dodatkiem pięknej zieleni.

 

Nr 2 – BUKIET ROMANTYCZNY

Niestety, bukiet niedostępny do końca maja z powodu braku odpowiedniego rodzaju kwiatów.

Polecamy Bukiet klasyczny

 

Nr 3 – TYLKO TY

Bukiet złożony z 5-ciu czerwonych róż, 4 goździków z dodatkiem hipericum i zieleni.

 

Nr 4 – SZALONA TY 

Bukiet składa się z 3 czerwonych gerber i 4 czerwonych alstromerii z dodatkiem gipsówki/limonium i obszernie przybrany zielenią.

 

Nr 5 – PRETTY WOMAN 

Bukiet składa się z 5-ciu różowych róż obficie przybranych margerytką w kolorze lila oraz limonium.

 

 

 

 

Nr 6 – ZACHWYT 

Bukiet składa się z wielu gatunków kwiatów: anemony, jaskry, eustoma, gerbera, alstromerie, róże, przybrane eukaliptusem, limonium i vax’em. Bukiet bardzo urozmaicony w kolorze kremowo – różowym.

 

 

Nr 7 – SZCZĘŚLIWY 

Wielokwiatowy bukiet w kolorach czerwieni, bieli, różu i pomarańczy, Złożony z róż, alstromerii, anemonów, goździków, hipericum z dodatkiem eukaliptusa i innej zieleni.

 

Nr 8 – DELIKATNOŚĆ 

Uroczy bukiet w tonacjach różu, złożony a anemonów, jaskrów, róż, tulipanów i goździków, z dodatkiem eukaliptusa, hipericum i innej ozdobnej zieleni.

 

Nr 9 – Bukiet na życzenie

Wybierz kwiaty do swojego bukietu, a my zajmiemy się resztą. Ułożymy kompozycję według Twojego pomysłu.

 

 


Dodatki do bukietów

Dobierz do wybranej kompozycji drobny upominek, który wręczymy wraz z kwiatami.

Nr 2 – SŁODKA NIESPODZIANKA

pudełko Ptasiego Mleczka Wedel lub Rafaello 

czekoladki Merci lub Ferrero Rocher 

 

 

Nr 3 – SZKLANY WAZON

Szklany wazon dopasowany do kompozycji kwiatowej.

 

 

Nr 4 – PACHNĄCA NIESPODZIANKA

Duża lub średnia świeca zapachowa firmy Yankee Candles. Duża świeca cena: 109PLN, średnia: 89PLN. Kolekcja Elevation: duża cena: 119PLN, średnia 92PLN.

 

 

Nr 5 – BILECIK – 5PLN

Bilecik z dedykacją dołączony do bukietu. 

 

 

Jeżeli nie możesz wręczyć kwiatów osobiście, dodaj bilecik do wybranego bukietu, aby obdarowana osoba wiedziała od kogo, oraz z  jakiej okazji otrzymała kwiaty. Bileciki wypełniamy zawsze dokładnie według wskazówek zamawiającego pismem odręcznym, co podkreśla osobisty przekaz, który często słabnie, gdy przekazywane słowa są drukowane. Bilecik zawierający kilka ciepłych słów, to naprawdę miły dodatek do kwiatów. Jest on zresztą znacznie trwalszy niż same kwiaty i często jest zachowywany.

 

 

 


Dostawę realizujemy na terenie Warszawy i okolic

Zamów kwiaty z dowozem, spraw swojemu bliskiemu niespodziankę, która wywoła na jego twarzy łzy szczęścia oraz szczery uśmiech! Skorzystaj z usług Kwiatowego Przystanku. Szukasz najlepszej oferty dla siebie spośród polecanych kwiaciarni z Warszawy? Wybierz Kwiatowy Przystanek!

Zlecenia telefoniczne i te drogą elektroniczną przyjmujemy w godzinach od 09:00 do 19:00, a zlecenia drogą elektroniczną przez całą dobę. Dostawy odbywają się od 10:00 do 21:00.

Cennik dostaw: tryb standardowy, tj. zamówienie dzień przed i wcześniej – 25 złotych, na konkretną godzinę – 35 złotych, jak najszybciej – 40 złotych.

Istnieje możliwość zamówienia eleganckiego kuriera – dopłata 15 złotych.

 

 

 

 


Formularz zamówienia

Wybierz kompozycję lub bukiet według własnego pomysłu. Wpisz w formularzu numer kompozycji, którą wybrałeś. Nie zapomnij o numerze kontaktowym i adresie e-mail. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii zamówienia, najlepiej zadzwoń – postaramy się doradzić jak najlepiej.

Zamawiając kompozycję kwiatową, możesz mieć pewność, że będzie gotowa na wyznaczony dzień. Gwarantujemy również dostawę w umówionym dniu pod wskazany adres.

Zapraszamy

Zamówienia realizujemy po dokonaniu przelewu. Dane do przelewu: Kwiaciarnia Flori Bank PKO S.A. BIC/SWIFT – PKOP PL PW 22 1240 2702 1111 0011 0871 3854

 

 

 

 

  Podziel się   
Facebook
Twitter

Wybierz dodatek do kwiatów

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 11:00 – 19:00 Sobota: 10:00 – 15:00